IMG-LOGO
Anasayfa / Buz Dolabı Servisi

Buz Dolabı Servisi

Tamir hizmeti her sektörde olduğu gibi önemli bir hizmettir,

 Buzdolabı Tamiri Ekonomi için geri dönüşüme büyük oranda engel olan tamir olayı her zaman yeni ürün almanızı engelleyen, Yeni ürün almadan önce kesinlikle bir tamirci ile görüşüp buzdolabı ürünleriniz için acil yardımlar alabilirsiniz.

 

 

 

BUZDOLABI TAMİRİ

 

Tamir hizmeti her sektörde olduğu gibi önemli bir hizmettir, Buzdolabı Tamiri Ekonomi için geri dönüşüme büyük oranda engel olan tamir olayı her zaman yeni ürün almanızı engelleyen, Yeni ürün almadan önce kesinlikle bir tamirci ile görüşüp buzdolabı ürünleriniz için acil yardımlar alabilirsiniz.

 

 

BUZDOLABI BAKIMI

 

Buzdolabınızda bakıma muhtaçtır, aynı arabanız gibi motorunuz gibi bakım yapılarak daha uzun süreler kullanabilirsiniz. Bu sebeple buzdolabınıza bakım hizmetleri alabildiğinizi firmamızın bu hizmetleri sunduğunu bilmenizi isterim. Bakım hizmetlerinde buzdolabınızın arka petekler indeki tozları temizliyoruz,

Buzdolabınıza gaz ilavesi yapıyoruz, fan motoru gerekirse yenileniyor gerekmezse fan motoru yağlama hizmeti sunuyoruz. Yani sizlere en kısa sürede bakım hizmeti vererek yardımcı oluyoruz.

 

Olası bakım hizmeti almak için bizlerle iletişime geçmek için beklemeyin, Gaggenau, Amana, General Electric, Westinghouse, Arçelik, Beko gibi tüm markalara yardımcı olacağız. Buzdolabı bakımı için bizleri arayın.